زنده ماندن عروس بعد از سقوط هلیکوپتر عروسی! + عکس

عروس ، مراسم عروسی
قرار بود عروس خانم با هلیکوپتر مخصوص به محل برگزاری مراسم بیاید ، عروس جوان با هلیکوپتر به محل رسید و در همان لحظه بالگرد سقوط کرد و آتش گرفت .

زنده ماندن عروس خوش شانس بعد از سقوط هواپیمای مخصوص عروس داماد

عروس در هلیکوپتری که قصد رساندن او به عروسی را داشت، در جلوی چشم مهمان ها در برزیل سقوط کرد اما خوشبختانه علی رقم آتش سوزی که براثر ان سقوط رخ داد اتفاقی بار او نیافتاد و توانست در مراسم حاضر شود و به طور شگفت انگیزی مراسم عروسی طبق پلن برنامه ریزی شده قبلی انجام شد با وجود اینکه هلیکوپتر در محل حادثه در میان شعله های آتش می سوخت و در حال انفجار بود.عروس
عروس

 عروس خوش شانس از سقوط هواپیما جان سالم به در برد

زنده ماندن عروس بعد از سقوط هواپیما
 
زنده ماندن عروس خوش شانس بعد از سقوط از هواپیمای عروسی
 
سقوط هواپیمای عروسی
همچنین بخوانید : تمام مطالب جالب و خواندنی از سراسر دنیا
زنده ماندن باورنکردنی عروس خوش شانس بعد از سقوط هواپیما
هلیکوپتر حامل عروس در جلوی چشم مهمانان بهت زده بعد از سقوط آتش گرفت ولی به طور ناباورانه ای,نه تنها او جان سالم به در برد، بلکه عروسی او طبق پلن قبل پیش رفت. ویدئو عجیب منتشر شده نشان میدهد که هلیکوپتر در سائو پاولو شمالی در برزیل سقوط می کند و منفجر می شود و بعد روی زمین خورد می شود ، این هلیکوپتر طبق پلن عروس خانم را به محل برگزاری مراسم آورده بود که کنترلش را از دست داد و ناگهان به روی زمین سقوط کرد.
سایت خبری برزیلی،گلوبو، میگوید:چهار نفر دیگر هم در هلی کوپتر حضور داشته اند ، آتش نشان ها به محل حادثه برای پیدا کردن اشخاصی که زنده مانده اند و قبل اینکه آتش فوران کند، هجوم بردند. براساس گزارشات همراهان عروس کمی دچار جراحت های جزئی شده بودند.
طبق گفته های محل حادثه،این زوج عاشق اجازه ندادند سقوط هواپیما سد راه گرفتن عروسیشان شود،و به همین دلیل جشن عروسی خود را ادامه دادند.
زنده ماندن عروس از سقوط هواپیمای عروسی
عروس خوش شانسی که به طور معجزه آسایی از سقوط هواپیما جان سالم به در برد


<