درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو

فیلم کتک زدن و ضرب و شتم دانشجو توسط حراست دانشگاه

ماجرای کتک کاری دانشجو و مامور حراست دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد ، دانشگاه آزاد تهران شمال
زوایای مختلف فیلم منتشر شده از درگیری فیزیکی یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد تهران شمال از سوی رئیس مرکز حراست دانشگاه آزادی اسلامی تشریح شد.

درگیری فیزیکی در دانشگاه آزاد واحد تهران شمال

خبرآنلاین: رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال توضیحاتی داد.دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد

به نقل روابط عمومی دانشگاه آزاد؛ شمس رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد تهران شمال که فیلم بخشی از این درگیری در فضای مجازی منتشر شده، توضیحات کاملی ارائه داد و گفت:روز چهارشنبه ساعت 13:30 بعد از ظهر جلو دانشکده فنی دانشگاه آزاد سه دانشجو در حال سیگار کشیدن بودند و یک کارمند هم جوار آن ها به حراست شکایت می کند تا مامور حراست به آن ها تذکر دهد، پیرو این درخواست یکی از ماموران دانشجویان را دعوت می کند تا برای ارائه توضیحات به داخل حراست دانشگاه بروند و از آن ها تقاضای کارت دانشجویی می کند. 

وی ادامه داد:در این زمان یکی از دانشجویان که در فیلم لباسی بر تن ندارد، جمله بسیار نامناسبی را به مامور انتظامات دانشگاه می گوید و به او حمله می کند و ضرب و شتم آغاز می شود، به نحوی که مامور حراست از پشت میز خود به پایین می افتد و دانشجو هم مامور را کتک می زند. 

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشجویان دیگر پس از دیدن این صحنه به داخل اتاق حراست می روند، اظهار داشت:پس از آنکه دعوای دانشجو با مامور حراست بیشتر می شود، دانشجویان و یکی از نیرو های دانشگاه برای جدا کردن آن دو نفر وارد عمل می شوند و در همین حین است که پیراهن دانشجو از تنش خارج می شود. 

شمس با اشاره به اینکه در پی وقوع درگیری موضوع سریعا به حراست کل دانشگاه آزاد اعلام شد، گفت:هنگامی که این دو نفر از روی زمین بلند می شوند، مامور حراست برای دفاع از خود با دانشجو گلاویز می شود و فیلمی که در فضای مجازی وجود دارد فقط همین بخش درگیری را نشان می دهد. 

محتوای فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است

 رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره فیلم منتشر شده در فضای مجازی، تاکید کرد:ادعای خانمی که به صورت هدفمند در حال فیلم برداری است و اظهار می کند که چرا دانشجوی مملکت را کتک می زنید، کاملا کذب است، زیرا مامور حراست است که در حال کتک خوردن است. 

وی ادامه داد:پس از آنکه دعوا خاتمه یافت، دانشجوی خاطی از مامور حراست عذرخواهی می کند و حتی دست این مامور را هم می بوسد.

دانشگاه آزاد

 

 شمس در ادامه گفت:خانمی که در حال فیلم برداری است نباید خلاف واقع در فیلم صحبت می کرد، زیرا دانشجو در حال کتک خوردن نبوده است. 

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه مامور حراست ضمن انجام دادن وظیفه خود کتک خورده است، اظهار داشت:در صحنه فیلم مامور حراست واکنش طبیعی انجام داده، زیرا از خود دفاع کرده و فیلم هدفمند بوده است. 

همچنین بخوانید : تعطیلی مدارس روز شنبه 1 اردیبهشت 97 صحت دارد؟

وی یادآور شد:به طور جدی در مسئله ورود پیدا کرده ایم و در حال بررسی هستیم؛ قطعا چه با دانشجویی که ضرب و شتم را آغاز کرده و چه با دانشجویی که به صورت هدفمند فیلم گرفته، اقدام مقتضی را انجام می دهیم، زیرا فرد تصویربردار صحنه سازی های اشتباه داشته است. 

شمس در پایان تاکید کرد:حراست دانشگاه آزاد اسلامی تا حصول نتیجه پیگیر این موضوع خواهد بود. 

حال با توجه به واقعیتی که رخ داده، آنچه مورد اتفاق نخبگان و فرهیختگان دانشگاهی به عنوان یک اصل مشترک مورد پذیرش و تاکید است، تلاش برای حفظ کرامت سه رکن استاد، دانشجو و کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی است. 

چنانچه کرامت محوری سه ضلع استاد، دانشجو و کارمند از سوی یکی از این اضلاع مورد غفلت قرار گیرد، خانواده دانشگاهی با چالش در سطح خرد و کلان مواجه خواهد شد. 

اتفاق قابل بررسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال که در قالب فیلمی از درگیری مامور حفاظت این واحد و یک دانشجو در فضای افکارعمومی انعکاس پیدا کرده، اهمیت التزام دانشگاهیان به قانون مداری، در کنار کرامت محوری در فضای روابط دانشگاهی را بیش از پیش مشخص می کند. 

بدون تردید دانشگاه به عنوان یک گروه مرجع که علاوه بر کارکردهای علمی و پژوهشی، انتظار می رود به عنوان نهادی تربیتی و پرورشی در منظومه تمدن سازی دانشگاه نقش آفرین باشد، چنانچه دچار عدم تعادل و رویدادهایی نظیر اتفاق اخیر شود؛ شایسته می نماید که این قانون مداری و کرامت محوری را در منشورهای حقوقی و اخلاقی درونی سازد.

موضوع برخورد با یکی از دانشجویان از سوی حراست دانشگاه آزاد بررسی شود

 این درحالی است که روز گذشته رئیس هئیت موسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی در واکنش به پخش تصاویری از برخورد تعدادی از کارمندان حراست دانشگاه آزاد با یکی از دانشجویان، خواستار بررسی دقیق، رسیدگی و ارائه گزارش از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولان بازرسی شد. 

علی اکبر ولایتی با اشاره به وقوع حادثه در صفحه شخصی خود در فضای مجازی نوشت:از روز پیش شاهد تصاویر نگران کننده و تاسف باری که در فضای مجازی منتشر شده است، بودم. 

وی افزود:عنوان می شود که درگیری بین تعدادی از کارکنان حراست دانشگاه آزاد اسلامی با یکی از دانشجویان آن دانشگاه است و محتوای تصاویر بسیار تکان دهنده و دور از ذهن است. 

رئیس هئیت موسس و امنای دانشگاه با تاکید بر بررسی و رسیدگی به موضوع گفت:ریاست محترم دانشگاه و مسئولان بازرسی موظف هستند به سرعت به موضوع رسیدگی و نتیجه را به اینجانب گزارش دهند.


ماجرای برخورد فیزیکى مامور حراست دانشگاه آزاد با یکى از ...

https://www.yjc.ir › علمی پزشکی › دانشگاه و کنکور
۱۶ ساعت پیش - مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیحاتی داد.

توضیح دانشگاه آزاد درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست/ ...

aftabnews.ir/.../توضیح-دانشگاه-آزاد-درباره-درگیری-یک-دانشجو-با-مامور-حراست-ولای...
۵ ساعت پیش - به نقل روابط عمومی دانشگاه آزاد؛ شمس رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد تهران شمال که فیلم ...

محتوای فیلم درگیری حراست دانشگاه آزاد «همه ماجرا ... - ...

snn.ir/fa/news/684347/محتوای-فیلم-درگیری-حراست-دانشگاه-آزاد-همه-ماجرا-نیست
۶ ساعت پیش - رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه در پی وقوع درگیری ... چرا دانشجوی مملکت را کتک می‌زنید، کاملا کذب است، زیرا مامور حراست است که ...

کتک زدن یک دانشجو در حراست دانشگاه آزاد تهران شمال ۲۰ ...

www.irankargar.com/کتک-زدن-یک-دانشجو-در-حراست-دانشگاه/
۲ روز پیش - در این کلیپ مشاهده می شود که نفرات حراست سه نفره بر سر یک دانشجو ریخته و در حالیکه گلوی وی را گرفته اند پیراهنش را پاره و ازتنش خارج کرده اند ...

کتک زدن وحشبانه دانشجو جوان دانشگاه آزاد در حراست - آپارات

https://www.aparat.com/.../کتک_زدن_وحشبانه_دانشجو_جوان_دانشگاه...
۲ روز پیش
کتک زدن وحشبانه دانشجو جوان دانشگاه آزاد در حراست. 87. امروز دانشگاه آزاد تهران شمال ضرب و شتم یک دانشجو در کیوسک حراست دانشگاه ... شتم یک دانشجو در کیوسک ...

ماموران حراست دانشگاه آزاد تهران،یک دانشجو را اینجور کتک ...

clipy.ir/ماموران-حراست-دانشگاه-آزاد-تهران،یک-دانشجو-را-اینجور-کتک...
۲۰ ساعت پیش
ماموران حراست دانشگاه آزاد تهران،یک دانشجو را اینجور کتک میزنند+ یعنی جرمش ... دانشگاه, دانشگاه تهران, کتک زدن دانشجو توسط ماموران حراست, ماجرای ...

مخبر - 1397/02/22 - درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک ...

www.mokhbernews.ir/Home/.../درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-با-یک-دانشجو
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از ... ماجرای برخورد فیزیکى مامور حراست دانشگاه آزاد با یکى از دانشجویان چه بود؟

کلاکت | ورود ولایتی برای پیگیری ماجرای درگیری در ...

kelaket.com/social/29833/ورود-ولایتی-برای-پیگیری-ماجرای-درگیری-در-دانشگاه-آزاد
۱۹ ساعت پیش - اخیرا کلیپی از درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو منتشر شد که این موضوع واکنش ولایتی را در پی داشت ...

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو | مدیرکل ...

www.ghatreh.com/news/nn42548282/درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-دانشجو
۲ روز پیش - مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه ... موضوع برخورد با یکی از دانشجویان از سوی حراست دانشگاه آزاد بررسی شود ... پیگیری ماجرای درگیری در دانشگاه آزاد + فیلم ...

ماجرای درگیری حراست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال چه بود؟ / ...

https://khabarfarsi.com/u/54353179
۵ ساعت پیش - رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال توضیحاتی داد. ... ادامه خبر.

ماجرای کتک کاری دانشگاه آزادی تهران شمال چه بود؟/ گزارش یک ...

https://khabarfarsi.com/u/54368191
۱ ساعت پیش - توضیح دانشگاه آزاد درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست/ ولایتی: ... می شود، جای خالی مرجعی برای رصد و پیگیری ماجرا بیشتر به چشم می آید.

ماجرای درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو – هفت صبح

7sobh.com/content/ماجرای-درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزا/
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره انتشار فیلم درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیح داد. بخشهای مهم صحبتهای شمس را ...

ماجرای برخورد فیزیکى مامور حراست دانشگاه آزاد با یکى از ...

goftemannews.com/167654/ماجرای-برخورد-فیزیکى-مامور-حراست-دانش.htm
۷ ساعت پیش - گفتمان نیوز، شمس مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص درگیری مامور حراست دانشگاه با یکی از دانشجویان گفت: روز چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ ...
۲ روز پیش - فیلم کتک زدن و ضرب و شتم دانشجو توسط حراست دانشگاه آزاد تهران ... با ماموران حراست درگیر شده و در نهایت بین آنها درگیری فیزیکی رخ داده است ... دانشگاه صورت نگرفته است و باید دید چه توضیحاتی درباره این کلیپ ارائه می دهند.

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو - جویا

jooya.net/social/درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-با-یک-دانشجو-6536655
۱۵ ساعت پیش - مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از ... با خبرنگار؛ در خصوص درگیری مامور حراست دانشگاه با یکی از دانشجویان گفت: روز چهارشنبه ساعت .... ماجرای کتک خوردن یک فقیه برجسته از همسرش ...
۵ ساعت پیش - اقتصاد ایران: رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد واحد تهران شمال توضیحاتی داد.

ماجرای فیلم برخورد فیزیکى مامور حراست دانشگاه آزاد با ... - ...

www.harpynews.com/.../ماجرای-فیلم-برخورد-فیزیکى-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-با-...
۱۵ ساعت پیش - مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دعوای میان دانشجو و مامور حراست ... در خصوص درگیری مامور حراست دانشگاه با یکی از دانشجویان گفت: روز ...

مقام های انتظامات دانشگاه آزاد رودهن سه دانشجو را کتک زدند - ...

https://www.radiofarda.com/a/f3_students_were_beatenup_by.../24562712.html
۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ - مقام های انتظامات دانشگاه آزاد رودهن سه دانشجوی این دانشگاه را کتک زدند ... شد که یکی از ماموران حراست دانشگاه رودهن او را مورد ضرب و شتم قرار دهد. ... دانشگاه ماست که به دانشجویان بارها توهین کرده اما ما دانشجویان کاری نمی توانیم بکنیم.».
وارد نشده: ماجرای

نماینده بیجار ماجرای درگیری در فرودگاه مهرآباد را تشریح کرد ...

https://www.isna.ir/.../نماینده-بیجار-ماجرای-درگیری-در-فرودگاه-مهرآباد-را-تشریح-کر...
۹ مرداد ۱۳۹۶ - حمدالله کریمی نماینده بیجار جزئیات درگیری صبح امروز فرودگاه مهرآباد بین خود و یکی از ماموران راهور ناجا را تشریح کرد. حمدالله کریمی در گفت‌وگو ...

توضیحات حراست دانشگاه آزاد درباره درگیری تهران شمال - فانوس

www.fanousnews.com/fa/.../توضیحات-حراست-دانشگاه-آزاد-درباره-درگیری-تهران-شما...
۴ ساعت پیش - به گزارش فانوس، شمس رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری یک دانشجو با مامور حراست دانشگاه آزاد تهران شمال که فیلم بخشی از این ...

ماجرای کتک خوردن زباله گرد توسط مأمور شهرداری | ویدیو پرس | ...

https://vpress.ir/1397/02/22/ماجرای-کتک-خوردن-زباله-گرد-توسط-مأمور-ش/
واکنش معاون شهردار به کتک خوردن زباله گرد توسط مأمور شهرداری تهران: افرادی را استخدام ... فیلم ضرب و شتم شدید دانشجو در دانشگاه آزاد تهران شمال توسط تیم حراست!
۱۶ ساعت پیش - رئیس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی به انتشار خبر درگیری میان پرسنل حراست دانشگاه آزاد اسلامی و یکی از دانشجویان این دانشگاه واکنش نشان داد.
۵ ساعت پیش - محقق واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، در قالب پروژه‌ای تحقیقاتی موفق به طراحی، ساخت و بهینه‌سازی پارامترهای اولین دستگاه ... ماجرای کتک خوردن یک فقیه برجسته از همسرش ... درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو ...
مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیحاتی داد. مطلب در سایت اصلی ...

قتل‌های زنجیره‌ای ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/قتل‌های_زنجیره‌ای_ایران
حبیب‌الله عسگراولادی در تحلیلی متفاوت، قتل‌های زنجیره‌ای را کار کردهای طرفدار ترکیه ... دو روزنامه خرداد و صبح امروز بیشترین تحلیل‌ها و اخبار مربوط به ماجرای قتل‌های .... علی روشنی مسئول وقت حراست بهشت زهرای تهران به جرم مباشرت در قتل محمد ..... و نیروهای لباس شخصی شبانه به کوی دانشگاه تهران ریختند و دانشجویان را کتک زدند.

اخراج مامور شهرداری تهران بخاطر کتک زدن یک کارگر+ فیلم | ...

https://www.rokna.net/.../379338-اخراج-مامور-شهرداری-تهران-بخاطر-کتک-زدن-یک-کار...
۵ ساعت پیش - رکنا: شهرداری به ضرب و شتم یک کارگر توسط مامور خاطی واکنش نشان داد. ... خورشید» درباره ماجرای ضرب و شتم یک کارگر توسط مأمور شهرداری گفت: تعدادی ... فیلم ضرب و شتم شدید دانشجو در دانشگاه آزاد تهران شمال توسط تیم حراست!

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو (دانلود) – تاپک

topak.ir/break-clip/599367/درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-با-یک-دانشجو--دانلود-
۷ ساعت پیش - [خانه] » کلیپ » حوادث » درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو (دانلود). درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو (دانلود). توجه: بدلیل ...

درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو - پورتال ...

www.elim.ir/view/3423261/درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-با-یک
۹ ساعت پیش - درگیری مامور حراست دانشگاه آزاد با یک دانشجو - مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فی-درگیری-مامور-حراست-دانشگاه-آزاد-دانشجو.
۱۶ ساعت پیش - مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در دعوای میان دانشجو و مامور حراست ... مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره درگیری فیزیکی مامور حراست با ...
۹ ساعت پیش - مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی درباره انتشار فیلم درگیری فیزیکی مامور حراست با یکی از دانشجویان این دانشگاه توضیح داد. بخشهای مهم ...
۳ خرداد ۱۳۹۳ - بدین ترتیب از‌‌ همان آغاز کار یکی از دلایل شکل گیری حادثه، نبود ماموران انتظامی در زمان وقوع حادثه در ... آن گونه که در گزارش آمده، علت وقوع درگیری، اختلافات قبلی فی ما بین طرفین ...... 1 ساعته ازاد شدن ... پس حراست بیمارستان واسه چی پول میگیرن ؟ ... من به نوبه خود با دیدین فیلم وحشت کردم پس چرا کاری نمیکند .

کشیدن سیگار عامل درگیری میان انتظامات و دانشجویان دانشگاه ...

https://news.kodoom.com/iran-society/کشیدن-سیگار-عامل-درگیری.../7239771/
۲ روز پیش - نمایش موزیکال و جالب به فارسی: ماجرای نمایشگاه ... کشیدن سیگار عامل درگیری میان انتظامات و دانشجویان دانشگاه آزاد ... به گزارش «تابناک»، درگیری مأموران انتظامات با چندتن از دانشجویان دانشگاه آزاد که به سرعت در فضای ... از برخورد تعدادی از پرسنل حراست دانشگاه آزاد با یکی از دانشجویان، خواستار بررسی دقیق، ...
چند روز پیش (13 خرداد) یه اتفاق بسیار بد در دانشگاه آزاد خرم اباد رخ داد که باعث ... از این طرف حراست با پلیس 110 تماس گرفته و درخواست مامور کرده بود. ... مادر و خاله ی دانشجو سر می رسن و با خواهش و التماس از حراست می خواهند که دلیل این کار را برای ان ها ... نه این که پلیس را خبر کنند ، مادر و خاله وی را کتک بزنند او را به اجبار وارد ماشین ...

ما خودمون قانونیم! اگر گفتیم فردا لخت باید بیاین ، لخت ... - ...

https://melimazhabi.com/ما-خودمون-قانونیم-اگر-گفتیم-فردا-لخت-ب/
توهین و ضرب و شتم دانشجویان دانشگاه آزاد رودهن و توضیح مسئولان,«ما خودمون قانونیم! ... ماجرا از آنجا آغاز شد که از روز شنبه، دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۱ در دانشگاه آزاد رودهن به ... این دانشجو سپس توسط انتظامات به حراست دانشگاه انتقال داده می شود و به بهانه های واهی ... روز سه شنبه پنجم اردیبهشت ماه،نیز کشمکش و درگیری شدید لفظی دیگری بین ...

فیلم کتک زدن و ضرب و شتم دانشجو توسط حراست دانشگاه

rashtak.gamblog.ir/فیلم-کتک-زدن-و-ضرب-و-شتم-دانشجو-توسط-حرا.html
۱ روز پیش - فیلم کتک زدن و ضرب و شتم دانشجو توسط حراست دانشگاه آزاد تهران ... با ماموران حراست درگیر شده و در نهایت بین آنها درگیری فیزیکی رخ داده است ... دانشگاه صورت نگرفته است و باید دید چه توضیحاتی درباره این کلیپ ارائه می دهند.

ژوئن | 2013 | دماوندیه

https://damavandiyeh.wordpress.com/2013/06/
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ولی عده‌ای از دانشجویان می‌گفتند: – «این مامور حراست همین را می‌خواهد تا فقط دخترهای چادری به دانشگاه بروند.» – «باید با ... «من می‌روم دانشگاه چون ۱ درصد امیدوارم که آن مامور امروز کار بدی نکند.» – «تو که ... «چرا پای آنهایی که آن دفعه کتک خوردند و اخراج شدند را وسط می‌کشید؟ ... استفاده از مطالب وبلاگ با ذکر منبع آزاد است ...
رتبه: ۳٫۹ - ‏۹ نقد
۲ اسفند ۱۳۹۶ - سرپوش آموزشی - ماجرای انتخاب وزیر علوم در دوران حسن روحانی با چالش‌های ... به‌خاطر اینکه من رئیس دانشگاه بودم و با دانشجویان از نزدیک کار کرده بودم و همان احساس هنوز در من بود. .... بروند رشته دیگری را در دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی بخوانند و پول بدهند. ... در اصل آنها از کمیته انضباطی و حراست دانشگاه‌ها گله‌مند هستند.
<